O nás

Ať jste noví návštěvníci nebo stálejší příznivci, vítáme Vás v profilu naší firmy. V následujících řádcích Vás seznámíme s prioritami naší činnosti - naším hlavním cílem je předat Vám, návštěvníkům, důvěryhodný, profesionální a na informace bohatý obsah. Předat něco víc, než klišé a ohrané parafráze, které najdete všude jinde po internetových obchodech. Postoj celého našeho týmu směrem k Vám je pro nás velmi důležitý.

Témata, která by Vás mohla více zajímat, jsou hlouběji rozepsána v oddělených sekcích. Ti, kteří chtějí jasné a stručné informace, mohou zajímat naše reference, testy strojů nebo akce, které pořádáme. My motoristickým sportem žijeme!

Historie zájmu o techniku motocyklů majitele firmy se začátkem roku 2013 dostává k patnáctileté praxi, která je předávána a rozvíjena s celým týmem prodejců a mechaniků. Rádi Vám předáme naše zkušenosti v této oblasti a poradíme ve všem, co je pro Vás nové v tomto oboru. Naší předností je vždy příjemný přístup a jsme vždy potěšeni, pokud se k nám spokojeně vracíte.

Zabýváme se především prodejem motocyklů a čtyřkolek pro celé Čechy a obzvláště pro Liberecký kraj, kde máme regionální zastoupení pro prodej čtyřkolek mnoha značek. Pro prodávané stroje se snažíme vytvářet relevantní recenze a testy. Stejné možnosti nabízíme i ke všem ostatním produktům, které nabízíme a u kterých se tak snažíme vytvořit zdroj důležitých informací pro ostatní zákazníky.

Chápeme, že toto vše jsou pouhé střípky k dosažení našich cílů. Proto bychom Vás rádi pozvali do naší kamenné prodejny v Liberci. Tam si můžete nabízené stroje osahat, vyzkoušet a samozřejmě zakoupit. Při komunikaci s Vámi vycházíme z dlouholetých zkušeností, které jsou vlastně tím nejcennějším, co můžeme předat. V kamenné prodejně navíc provádíme celou řadu dalších služeb jako je např. servis, úpravy strojů nebo pneuservis. Pro náročnější z Vás zde máme vždy nějaký pěkný kousek z dovozu z USA, ale i ostatní bazarové motocykly a čtyřkolky.

Příjemné posezení včetně teplého čaje nebo kávy je samozřejmostí.

My plníme vaše touhy - to je WARMUP Motocentrum!

 

Motivační cover - plníme Vaše touhy
WARMUP Motoobchod

Díky přihlášení budeš mít vše na jednom místě

Zapomněl(a) jsi heslo?

Nemáš účet? Založ si nový!

Moto bg