Aktuality

Nabídka práce prodejce motocyklů a čtyřkolek

07. 01. 2018

Rozšiřujeme se a sháníme prodejce na naši prodejnu v Liberci - plný úvazek, nástup možný ihned. Pokud Tě baví motosvět, budeš se u nás cítit hned jako doma.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsi od přírody obchodník, baví tě motorky, čtyřkolky, rychlost jako ve Formuli 1 a chceš se naučit dělat byznys ve společnosti, která hraje první ligu? Pak jsi možná náš člověk. Warm Up Liberec - významný regionální prodejce motocyklů a čtyřkolek hledá do svého týmu hvězdného prodejce. 

Jaká práce na tebe čeká?
Úkolem hvězdného prodejce je prodávat zákazníkům jejich touhy, sny a tajná přání. Poradíš jim, pomůžeš a poděkuješ za návštěvu. Taky na sobě budeš pracovat, aby ses stal nejlepším a vydělal si i hvězdnou odměnu.

Co ke své práci budeš potřebovat?
Jako hvězdný prodejce musíš mít především cit pro byznys, umění zákazníkům naslouchat a vidět příležitosti. Musíš mít nadšení pro naší firmu a nenechat se jen tak odradit prvním nezdarem. Také se ti bude hodit řidičák :-D

Proč bys u nás měl pracovat?
Každý má nějaké sny a touhy. My je lidem plníme a tvoříme jim úsměv na tváři. Není nic lepšího, než dělat lidem radost. K tomu se několikrát do roka účastníme různých veletrhů, festivalů a zajímavých akcí, na které můžeš jezdit s námi. Budeš mít možnost kariérního růstu a osobnostního rozvoje.

Zaměstnanecké výhody, benefity

O férovém platovém ohodnocení, bonusech a firemních benefitech mluvit nemusíme, ty jsou u nás samozřejmostí. Hvězdnému prodejci náleží i hvězdná odměna.

Informace o náboru

Co myslíš, budeme si rozumět? Pokud myslíš, že ano, tak nám neváhej zaslat svůj životopis na info@wup.cz nebo zavolej Mišákovi na tel. číslo 776 023 050.

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

31.1.2018

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Řidičský průkaz

B

Adresa, kde bys pracoval(a)

Warm Up Liberec
Nákladní 344 
46007 Liberec

Kontakt

Kontaktní osoba: Michal Drásal
Telefon: 776-023-050

WARMUP Motoobchod

Díky přihlášení budeš mít vše na jednom místě

Zapomněl(a) jsi heslo?

Nemáš účet? Založ si nový!

Moto bg