Aktuality

Spouštíme novou verzi webu i eshopu

09. 12. 2016

Trvalo to, ale dočkali jsme se! S hrdostí a nabití energií startujeme dlouhou a doufáme, že úspěšnou cestu stát se spolehlivým partnerem všech moto-nadšendců.

Od založení naší firmy se snažíme stále posouvat, vylepšovat a zdokonalovat naše služby pro vás - naše zákazníky. A počínaje dnešním dnem startujeme další fázi našeho e-působení. Je za námi dlouhá a tvrdá práce s přípravou webu a ještě náročnější kus práce před námi, na kterou se ovšem velmi těšíme, především proto, že nás baví. 

Nejsme v oboru žádným nováčkem. Již devátým rokem se pohybujeme v oblasti motorek a čtyřkolek, takže těžíme z vlastních bohatých zkušeností. Tímto krokem jsme opět blíže k tomu nabídnout komplexnější a komfortnější služby pod jednou střechou všem zákazníkům.

A co se vlastně mění? Rozširujeme sortiment nabízeného zboží - a to hodně! Vyladili jsme objednávkový proces, zavedli platbu online, vylepšili poptávky a dotazy ohledně strojů a mnoho dalšího. V plánu je toho spousty, takže budeme rádi za jakýkoliv váš názor, nápad i kritiku.

To, co se nemění, je rozhodně to, že nás naše práce baví a nadále se budeme řídit naším heslem - plníme Vaše touhy, to je WARMUP Motocentrum!

Motivační cover - plníme Vaše touhy

 

WARMUP Motoobchod

Díky přihlášení budeš mít vše na jednom místě

Zapomněl(a) jsi heslo?

Nemáš účet? Založ si nový!

Moto bg