Typ: ATV
Cena: 31 990 Kč
Odpočet DPH: Ano
Stav: Nové
Motocykl
119.6 cm3
1
3,5 litrů
31990
Kayo
KAYO TD125
  • Stav: nové
  • Objem: 119.6 cm3
Cena: 31 990 Kč s DPH
Nebojte se výzvy, výzva je trénink, trénink je kratu k vítězství. Výkonný speciál s většími koly, vyšším posezem, USD (obrácenou) přední vidlicí, nízkou váhou a technicky sladěnými prvky.
View the embedded image gallery online at:
https://www.wup.cz/1106-kayo-td125#sigProIdaac932a86d

KAYO TD125

Výrobce: KAYO

Výkonný speciál s většími koly, vyšším posezem, USD (obrácenou) přední vidlicí, nízkou váhou a technicky sladěnými prvky.

KAYO TD125 31 990 CZK s DPH
Výkonný motor - Tento vzduchem chlazený čtyřtaktní jednoválec o výkonu až 5,6 kW dokáže neskutečně akcelerovat a aby jeho jezdec využil celého potenciálu síly točivého momentu, je mu k dispozici manuální, 4-stupňová, velmi dobře odstupňovaná převodovka.
Bezpečná technika - Vysoký výkon je pečlivě krocen kotoučovou brzdovou soustavou na obou koncích, přičemž 12" ráf kola vzadu a 14" ráf přední kola už jsou v této kategorii Pitbike samozřejmostí a dopřejí jezdci více agresivních manévrů, které jízda na trati přináší. To největší plus jsou zdvihy pružení, které odladí nerovnosti na maximum, přičemž v maximálně možné míře eliminují zásah nerovností do řidítek. Aby hlavně pérování vpředu nesnášelo nával prachu a bláta od motocyklu před ním, kluzáky pérování jsou precizně chráněny odolným plastovým chráničem.
Když Pitbike vypadá jako dospělák -Design TD125 evokuje na obrázku k dospělým motorkám a také celé technické - dílenské zpracování, hadičky, ovládací prvky, či samotné plasty jsou na velmi vysoké úrovni. Nikde nic nepřirozeně nezasahuje, všechno je tam, kde má být. Pitbike vyzařuje nejen detailní spokojenost pro oči, ale i sebevědomí pro off-roadovou jízdu. Světlá výška až 265 mm s nízkou hmotností 65 kg dopřejí přiměřenému jezdci určenému k této třídě ten nejlepší a nejbezpečnější požitek z jízdy i v extrémním prostředí, přičemž vysoké skoky s peřinovým dopadem budou jen jednou z nejlepších lahůdek tohoto stroje.

Klíčové vlastnosti

  • Pitbike
  • 4-taktní jednoválec s dynamickým průběhem výkonu
  • USD obrácená přední vidlice
  • 14" kola vpředu a kotoučová brzda
  • Ostré kotoučové brzdy vpředu i vzadu

Technické parametry:

Typ motoru 4-taktní / jednoválec
Chlazení vzduchem
Převodovka manuální, 4-rychlostní
Výkon 5,6 kW / 8000 ot./min
Kroutící moment 8,5 Nm / 5000 ot./min
Palivový systém Karburátor NIBBI
Startování Mechanické
Provedení rámu Vysoce pevný ocelový trubkový rám, profesionální design zpracovaný společností KAYO
Přední odpružení 626 mm
Zadní odpružení 280 mm
Přední brzda Dvojitý píst
Zadní brzda Jeden píst
Výška sedla 750 mm
Světlá výška 265 mm
Kapacita nádrže 3,5 L
Suchá hmotnost 65 KG

Kontaktní formulář

Chci být zpětně kontaktován

Povinná položka