- Typ: ATV
- Cena: 159 989 Kč
- Odpočet DPH: Ano
- Stav: Nové
- Motocykl
- 450 ccm
- 1
- 159989
- CF MOTO
CFMOTO 450 CL-C Bobber
- Stav: nové
- Objem: 450 ccm
Předobjednávky spuštěny.
https://www.wup.cz/1564-cfmoto-450-cl-c-bobber#sigProIdd87ac8376e
CFMOTO 450 CL-C Bobber
Naprosto všechny stroje CFMOTO - motocykly, čtyřkolky, side by side "autíčka" MAJÍ NYNÍ 5ti LETOU ZÁRUKU
Jasný styl 450CL-C Bobber, který maskuje moderní techniku do motocyklové klasiky. Osobnost jste ale Vy. Kdekoliv, v jakékoliv situaci. Klasický styl nemusí znamenat jen design na prvním místě. Díky nízké hmotnosti, modernímu podvozku a překvapivě univerzálnímu motoru je i řízení potěšením. Upravený motor proti ostatním modelům řady 450 vám umožní nejen rozvážnou jízdu městem i krajinou, ale i překvapí tempem a ukazuje, že i klasický Bobber může skrývat sportovní charakter.
Motor: Pohonná jednotka, používaná v modelech 450SR, 450NK a 450MT byla upravena, aby projev motoru lépe odpovídal charakteru a stylu motocyklu. Úpravy zahrnují nejen jiný software řídící jednotky, ale také hlavu motoru a zdvih ventilů a jejich časování. Upraven je také kompletní výfuk. Všechny tyto úpravy jsou zaměřeny na silnější průběh kroutícího momentu ve středních otáčkách. 2 vyvažovací hřídele výrazně snižují vibrace motoru a jsou jedním z klíčových prvků jezdeckého komfortu. Díky kovaným odlehčeným pístům a keramické povrchové úpravě má motor překvapivě sportovní reakci na podněty jezdce. 270° přesazení klikového hřídele přibližuje projev motoru koncepci V-twin a výborně doplňuje celkový charakter motocyklu.
3″ TFT displej: Klasický kruhový tvar 3″ barevného TFT displeje nenarušuje styl stroje a zároveň poskytuje jezdci moderní technologie. Přehledné a čitelné zobrazení jízdních údajů je samozřejmostí. I v klasickém vzhledu displej zachovává možnost propojení s mobilním telefonem.
Motorka pro jezdce: Ve srovnání s CL-C je jezdecká pozice na Bobberu mírně sportovnější díky vyššímu sedlu (710mm) a prakticky rovným nižším řídítkům. Stále se jedná o uvolněný motocykl. Jen je cítit více individuální soustředění jen na jezdce.
(Ne) chcete sportovat: Retro Boober na první pohled nenaznačuje, že by ostřejší jízda mohla být oblast, kde se motocykl chce pohybovat. Díky kompaktním rozměrům, nízké hmotnosti, nízkému těžišti a účinným brzdám je jezdec překvapen, jak jednoduchá a jednoduše přístupná může být sportovní jízda. A až vás přestane bavit nekonečné broušení stupaček, je velmi jednoduché a přirozené uvolněně brouzdat krajinou, nebo městem.
Plynulost pro zážitek: K přenosu výkonu na zadní kolo je použit ozubený řemen renomovaného výrobce Gates, který poskytuje plynulejší přenos výkonu, nižší vibrace a hluk a je dalším detailem vytvářející celkový dojem z jízdy.
T-BOX / CFMOTO RIDE: Statistika jízdy, nepřetržité monitorování stavu motocyklu a polohy. Upozornění na nestandardní stav motocyklu a další funkce. To je aplikace CFMOTO RIDE ve spojení s komunikační jednotkou T-BOX.
Vaše jízda v pohodě: Systém kontroly trakce (TC) a antihoppingová spojka pomáhají méně zkušeným jezdcům zvládat nástrahy jízdy na motocyklu a zkušeným jezdcům pomohou, když si jízdu užívají příliš.
- Objem: 450 ccm
- Výkon: 32.5 kW
- Motor: 2-válec, kapalinou chlazený 4-taktní, DOHC, 8 ventilů
- Zdvihový objem: 449,5 ccm
- Vrtání / zdvih: 72 x 55,2 mm
- Kompresní poměr: 11,5: 1
- Výkon: 32,5 kW / 9 000 ot./min.
- Kroutící moment: 42 Nm / 6 250 ot./min.
- Převodovka: manuální, 6 rychlostí, spojka s prokluzem („antihoppingová“)
- Délka: 2 205 mm
- Šířka: 805 mm
- Výška: 1 110 mm
- Výška sedla: 715 mm
- Světlá výška: 160 mm
- Pohotovostní hmotnost: 177 kg
- Odpružení: Přední „Upside-down“, zadní „monoshock“
- Brzdy: Přední J. Juan, kotouč Ø 320 mm, zadní Ø 220 mm
- Pneumatiky: Přední 130/90 R16, Zadní 150/80 R16
- Palivová nádrž: 12 l
- Jsme autorizovaný prodejce a servis značky CFMOTO již od roku 2008
Kontaktní formulář
Chci být zpětně kontaktován
Povinná položka